LOGOWANIE

*Wypełnij poprawnie pola

WIADOMOŚCI

atrakcjepolfinal 08092017

Atrakcje Strefy Falubaziaka na półfinale z Unią Leszno

Na niedzielny półfinał z Unią Leszno szykujemy sporo atrakcji dla najmłodszych kibiców. Na stadion zapraszamy już od godziny 14:30, kiedy to ruszy Strefa Falubaziaka.

Falubaziaki! Czas do szkoły. Aby umilić Wam powrót do szkolnych ławek przygotowaliśmy dla Was wspaniałą Falubazową wyprawkę, którą oczywiście sami będziecie musieli udekorować w barwy naszego klubu. Każdy Falubaziak, który odwiedzi strefę otrzyma mały kalendarzyk, plan lekcji oraz zeszyt, na którego okładce znajdzie się jeden z naszych zawodników. Wszystkie elementy wyprawki będą czarno białe, a nasi wolontariusze pomogą Wam je ozdobić na żółto-biało-zielono.

 

Gościem specjalnym strefy będzie Kraina Eksperymentów, która poprowadzi niesamowity pokaz dymiących i bąbelkujących eksperymentów naukowych. Uczestnicy spotkania z użyciem pipet, kolorowych barwników i "magicznych kosteczek" sprawią, że laboratoryjne probówki zaczną dymić się i buzować. Niektóre doświadczenia będą związane z żużlową tematyką. Jeśli starczy czasu, falubaziaki zaczarują wodę na żółto biało zielono. Spotkanie poprowadzą: doktor nauk fizycznych Małgorzata Zubaszewska wraz z instruktorami Krainy Eksperymentów. Wszystko odbędzie się w dwóch blokach czasowych, pierwszym o 14:45 oraz drugim o 15:30.

 

Nie zabraknie również stałych elementów strefy, takich jak Odznaki Falubaziaka, kolorowanki z zawodnikami, tor do kapsli czy darmowe lody od firmy Nordis, dla wszystkich, którzy wezmą udział w przygotowanych przez nas zabawach.

powrót

STARSZE WIADOMOŚCI

...NA SKRÓTY

Żużlowe informacje znajdziesz również na naszych inny stronach

Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ